Що таке блок-хаус та чому він такий популярний?

Блок хаус - це один з різновидів облицювальної вагонки. Обшивка будинку блок-хаусом є імітацією дерев'яного зрубу. Останнім часом для зовнішньої і внутрішньої обробки будинків, альтанок, бань та інших приватних будівель широко використовують саме натуральне дерево. Блок-хаус відрізняється екологічністю, оскільки виготовляється з натуральної сировини. Наша компанія "Еліт-Зруб Закарпаття" слідкує за останніми тенденціями і пропонує виготовлення дерев'яного блок-хаусу з української деревини хвойних порід.

Блок- хаус виготовляють з дерева, яке піддалося глибокому просушуванню, вологість цього матеріалу не перевищує 15%. А це, до певної міри, здатне забезпечити захист матеріалу від гниття, деформації, від поразок грибками і цвіллю. Однак необхідно обов'язково враховувати той факт, що обшивка з блок-хаус має низьку паропроникністю, тому при відсутності правильної вентиляції в будинку під його шаром може накопичуватися конденсат.

Як і всі пиломатеріали, блок-хаус відрізняється екологічністю, оскільки виготовляється з натуральної сировини. Тому цей вид оздоблювальних матеріалів абсолютно безпечний для здоров'я і не викликає алергії. Його широко використовують для внутрішньої обробки, що гарантує в приміщеннях комфортний і сприятливий для самопочуття мікроклімат. А дерев'яний блок хаус з хвойних порід містить в собі смолу, яка є відмінним антисептиком, що додатково захищає будинок від утворення плісняви, грибка та розведенню деяких видів комах. Крім того, смоли підвищують гідроізоляційні властивості деревини, продовжуючи термін служби обробки.

Блок-хаус володіє рядом переваг, які роблять його затребуваним матеріалом для облицювання на українському ринку:

  • Швидкий монтаж, властивий панельним матеріалам. Технологію установки блок-хауса на стіни і навіть на стелю може освоїти будь-яка людина, навіть тісно не пов’язаний з будівництвом.
  • Довговічність, характерна практично для будь-якого типу блок-хауса. Тут є застереження – існують як довговічні матеріали цього типу, так і не дуже. До речі, той, який не дуже довговічний, досить легко модернізується і його термін служби збільшується в кілька разів.
  • Універсальність. По суті, його можна використовувати як усередині, так і зовні приміщення. З однаковим успіхом з його допомогою можна обшити фасад будинку, і навіть парилку в лазні.
  • Високі естетичні характеристики. Тут, звичайно, на любителя, але в цілому поверхні, облицьовані будь-яким видом блок хауса, виглядають чудово і в деякому роді навіть по-домашньому.

Замовляйте якісний блок-хаус з хвойних дерев зателефонувавши нам, або скориставшись спеціальною формою на сайті. Будемо раді співпрацювати!