Особливості технології

Майстри компанії "Еліт-Зруб" пропонують виготовити для Вас актуальний та оригінальний будинок з дикого зрубу під ключ. Дикість його зумовлена брутальним зовнішнім виглядом, автентичністю необробленої колоди, вираженою структурою дерева, іноді з частинами коренів, що візуально демонструє, що будинок стоїть не перше століття. Зараз цей модний тренд все частіше стали застосовувати в будівництві дач, будинків, лазень та готельно-ресторанних комплексів.

Технологія "дикого зрубу" передбачає лише ручну обробку деревини. Скурпульозна праця наших майстрів, на відміну від верстатних методів обробки деревини, дозволяє не лише зберегти природні захисні шари деревини, але і врахувати особливості кожної, окремо взятої колоди, виконавши всі з'єднання з особливою точністю і мінімальними зазорами. Саме тому рубані дерев'яні будинки по добротності і довговічності у декілька разів перевершують брусові, щитові, каркасні будинки і будинки з оциліндрованної колоди, що забезпечує довгострокову економію. Окрім цього, на будинок зі зрубу ціна повністю відповідає якості й являється досить прийнятною на сьогоднішній день.

Екстер’єр "дикого зрубу" передбачає ідеальну гармонію з природнім ландшафтом, тому він чудово буде виглядати в оточенні лісу або просторого саду. Основний дизайнерський елемент дикого зрубу - виступаючі в кутах окоренкові частини. Практичного сенсу в них немає, хіба що таке укладання дає теслі певну свободу зміщувати колоди відносно один одного більш-менш довільно, що полегшує їх підгонку. У декоративних же цілях, при будівництві диких зрубів можливе використання колод навіть із залишками кореневої системи, або сильно вигнутих.

Сама фактура і текстура внутрішніх стін, балок і перекриттів - працює на інтер’єр. У внутрішньому оформленні диких зрубів широко використовуються грубі дизайнерські меблі, що гармонійно вписуються у загальний вигляд будинку. Ще на стадії будівництва деякі випуски колод використовують як барні стійки і стільниці. Відмінно вписується меблі, виконі з масиву.

Дикий зруб за своїми функціональними характеристиками перевершує споруди з оциліндрованих колод або бруса:

  • використовуючи для ручної рубки колоду великого діаметра досягають значного підвищення тепло- і звукоізоляції стін;
  • при ручній обробці волокна деревини не руйнуються, а знімаються,  при цьому смоляні кишені закупорюються і забезпечують гідроізоляцію;
  • колоди дикого зрубу менше схильні до зараження цвіллю та грибками, ніж калібрована колода, розтріскування після сушки також мінімальне;
  • унікальний мікроклімат. Колоди вміють «дихати», підлаштовуватися під існуючі умови. Аромат смоли здатний позитивно впливати на самопочуття і сон.

Сподіваємося, короткий опис переваг "дикого зрубу" наштовхне Вас замовити будинок саме з нього. Якщо Ви хочете уточнити деталі, звертайтесь за вказаними номерами телефонів або заповнюйте форму на сайті. Ми відповімо на всі Ваші питання.